Krynicki Park Linowy, czyli wypoczynek w Krynicy Zdroju dla aktywnych

Spragniony wrażeń? W Krynicy Zdroju znajdziesz dwa parki linowe, które zapewniają niezapomnianą przygodę zarówno dorosłym, jak i dzieciom – Krynicki Park Linowy oraz Park Linowy Mamut. Z poniższego wpisu dowiesz się, jakie atrakcje czekają na Ciebie i Twoich bliskich w pierwszym z wymienionych miejsc. Więcej na temat Parku Mamut napiszemy zaś już wkrótce.

Krynicki Park Linowy – gdzie się znajduje i kiedy go odwiedzić?

Krynicki Park Linowy zlokalizowany jest w niezwykle malowniczym punkcie na mapie Krynicy Zdroju – u samego podnóża Jaworzyny Krynickiej. Miejsce czynne jest przez cały rok, w związku z czym możesz odwiedzić je zarówno podczas upalnych, jak i nieco chłodniejszych miesięcy.

Krynicki Park Linowy – atrakcje. Przygoda dla dużych i małych

Co czeka na Ciebie w Krynickim Parku Linowym? Szalona, a zarazem bezpieczna przygoda! W zależności od wybranej trasy będziesz spacerował na wysokości kilku lub nawet kilkunastu metrów nad ziemią. O Twoje bezpieczeństwo przez cały ten czas będą dbały liny asekuracyjne.

Do wyboru masz aż 8 tras o zróżnicowanej trudności:

  • Trasę Bąbel odpowiednią dla najmłodszych (już od 3 roku życia).
  • Trasę Maluch, dla nieco większych poszukiwaczy przygód.
  • Trasę niską – 2 metry nad ziemią.
  • Trasę średnią – 4 metry nad ziemią.
  • Trasę wysoką – 10 metrów nad ziemią.
  • Trasę ekstremalną dla miłośników silnych emocji.
  • Trasę zjazdową średnią (5-6 metrów nad ziemią) oraz wysoką (15 metrów nad ziemią).

Na każdej z tras znajdują się ciekawe przeszkody, odpowiednio dostosowane do stopnia trudności.

Oprócz możliwości pokonania wielu zróżnicowanych tras, w Krynickim Parku Linowym zarówno Ty, jak i Twoi bliscy, możecie skorzystać z takich atrakcji, jak ścianka wspinaczkowa, ogromna trampolina, plac zabaw. Dodatkową atrakcją, gwarantującą doskonałą zabawę zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, jest Bumper Ball, czyli kule sferyczne, do których wchodzi się, pozostawiając na zewnątrz jedynie nogi.

Napisz komentarz