Wyjazdy firmowe do Krynicy Zdroju

Firmowe wyjazdy integracyjne to jeden ze sposobów na poprawę lub utrzymanie pozytywnej atmosfery w firmie oraz na wzrost motywacji pracowników. Oprócz czynników pozapłacowych to właśnie kontakt z przełożonymi i stosunki między pracownikami są jednym z ważniejszych elementów, które wpływają na jakość pracy, lojalność pracowników oraz ich nastawienie do firmy. Krynica Zdrój to doskonałe miejsce do organizacji wyjazdów formowych. Dlaczego? Sprawdźmy!

Organizacja warsztatów, szkoleń i konferencji

Wyjazdy firmowe w góry mogą być połączeniem przyjemnego z pożytecznym. W niezwykle atrakcyjnych okolicznościach przyrody mogą odbywać się różnego rodzaju konferencje, szkolenia czy warsztaty. Pensjonat położony w Krynicy Zdroju, z okien którego roztacza się widok na góry, może być idealnym miejscem do tego typu wydarzeń.

Podczas wyjazdów firmowych można zarówno omawiać ważne sprawy biznesowe, jak i uczestniczyć w szkoleniach czy wykładach motywacyjnych, bądź brać udział w warsztatach nastawionych typowo na integrację pracowników czy zagadnienia związane z komunikacją i pracą w grupie.

 „Czas wolny” – rekreacja w Krynicy

Każdy wyjazd firmowy jest inny, ponieważ w każdej firmie pracują inni ludzie. To oni tworzą klimat podczas spotkań – zarówno tych stricte biznesowych, jak i typowo rekreacyjnych. Ponadto Krynica oferuje mnóstwo atrakcji, które można łączyć ze sobą na różne sposoby – od rekreacji na świeżym powietrzy połączonej z elementami tzw. grywalizacji, po wieczorne gale i imprezy taneczne w akompaniamencie DJ-ów lub zespołu grającego na żywych instrumentach. Oto, jakie atrakcje odpowiednie dla firm można znaleźć w naszym pięknym mieście:

  • Rowerowe trasy turystyczne – trasy rowerowe wokół Krynicy Zdroju można bez problemu dopasować do możliwości osób na różnym poziomie. Wycieczkę rowerową warto połączyć np. z piknikiem na świeżym powietrzy czy obiadem w jednej z okolicznych karczm. Po takiej aktywności można wrócić do pensjonatu i wieczorem bawić się podczas imprezy tanecznej.
  • Parki linowe – wiemy, że pracownicy firm, wyjeżdżający wspólnie do Krynicy, lubią wybierać się do parków linowych, by spacerować po linach, zawieszonych na wysokości od kilku do kilkunastu metrów nad ziemią. Podczas takiej aktywności można szlifować umiejętność pracy w grupie np. podczas zespołowych rywalizacji.
  • Spływy kajakowe i pontonowe – jest to atrakcja, która z jednej strony dostarcza mnóstwo wrażeń, z drugiej zaś jest bezpieczna. Spływy kajakowe i pontonowe wśród lasów, pól i malowniczych, górskich widoków zostają w pamięci każdego uczestnika na długi czas. Pozwalają się zrelaksować, oderwać od rzeczywistości i zapomnieć na chwilę o zawodowych obowiązkach.
  • Paintball – pracownicy ubrani w specjalne kombinezony i kaski, wyposażeni w pistolety wypełnione kulkami z farbą, mogę świetnie się bawić i jednocześnie integrować oraz szlifować swoje umiejętności pracy zespołowej.

A wszystko to jest dopiero kroplą w morzu możliwości, jakie daje firmom Krynica Zdrój i nasz pensjonat. 🙂 Jeśli chcesz zorganizować w Krynicy konferencję, szkolenie czy warsztaty, zapraszamy do kontaktu!

 

Napisz komentarz